Російські найманці масово тікають з "ЛНР/ДНР" – розвідка

5 канал
Російські найманці масово тікають з

За минулу добу бойові підрозділи на окупованих територіях Донбасу залишили 12 російських військових. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

"У з’єднаннях і частинах російських окупаційних військ спостерігається подальше зниження морально-психологічного стану особового складу та збільшення випадків дезертирств, що пов'язано з невдоволенням умовами проходження служби. За минулу добу самовільно залишили свої підрозділи 12 військовослужбовців 6-го окремого мотострілецького полку (Кадіївка), 2 (Луганськ) та 4 (Алчевськ) окремих мотострілецьких бригад 2 АК (Луганськ) ЗС РФ", – йдеться в повідомленні.

З метою недопущення проникнення дезертирів на територію РФ російською прикордонною службою посилено пропускний режим на неконтрольованій українською стороною ділянці кордону, відзначили у ГУР.

Водночас, за інформацією української розвідки, представники російських приватних військових компаній, які діють на тимчасово окупованих територіях Сходу, використовують вказану ситуацію з метою вербування персоналу для направлення до Сирії, зокрема за рахунок дезертирів, обіцяючи звільнення від переслідувань та грошову винагороду. Найбільшим попитом у російських "покупців" користуються фахівці з досвідом бойових дій за військовими обліковими спеціальностями саперів та стрільців переносних зенітно-ракетних комплексів.

Нагадаємо, напередодні у "ДНР" побилися кавказці з росіянами.

Дивіться також фотогалерею за темою: