Рада внесла до порядку денного проект постанови про звільнення Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету

Гордон
Рада внесла до порядку денного проект постанови про звільнення Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету

Верховна Рада на засіданні 7 грудня внесла до порядку денного проект постанови №7368 про відсторонення нардепа від "Самопомочі" Єгора Соболєва з посади голови парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції, передає кореспондент "ГОРДОН".

За відповідне рішення проголосував 241 депутат.

Документ зареєстрували в Раді 7 грудня 12 депутатів. Авторами проекту постанови є, зокрема, члени антикорупційного комітету, депутати від Блоку Петра Порошенка Тетяна Ричкова, Ігор Артюшенко, Юрій Буглак, Олег Барна, Іван Мельничук та Андрій Немировський, нардеп від групи "Відродження" Михайло Ланьо, депутати від Опозиційного блоку Сергій Дунаєв та Іван Мирний, нардепи від "Народного фронту" Костянтин Матейченко і Юрій Савчук, депутат від Радикальної партії Ігор Попов.

6 грудня народні депутати України від фракцій Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту" та "Відродження" ініціювали процедуру відставки Соболєва і визнали його роботу незадовільною.

Згідно із законом "Про комітети Верховної Ради України", голову комітету можуть обрати або усунути народні депутати, проголосувавши за відповідну постанову.

Голову комітету можуть відкликати з посади за його заявою або в разі незадовільної роботи на посаді, а також з інших причин, які унеможливлюють його подальше перебування на посаді.

Соболєв очолив антикорупційний комітет Верховної Ради в грудні 2014 року.