Цаплієнко про трагедію в Одесі: Є відчуття, що це чергова холоднокровна, чітко й цинічно спланована спецоперація ворога

Гордон
Цаплієнко про трагедію в Одесі: Є відчуття, що це чергова холоднокровна, чітко й цинічно спланована спецоперація ворога

Трагедія в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі могла бути "спецоперацією ворога". Таке припущення журналіст Андрій Цаплієнко висловив у Facebook.

"Я не вірю, що причина страшної трагедії в Одесі – украдені гроші на пожежну безпеку. Хоча, дуже схоже, цей факт і мав місце. Так, у мене немає доказів – тільки відчуття, що це чергова холоднокровна, чітко і цинічно спланована спецоперація ворога. Розхитати Одесу чимось дрібнішим було неможливо. І ще: коли я знімав Беслан, там теж усе було начебто очевидно", – зазначив він.Увечері 15 вересня в дитячому таборі "Вікторія" на вулиці Дача Ковалевського в Одесі спалахнула пожежа. У таборі перебувало 150 дітей, 42 з них – у корпусі, що горів. Про смерть двох дівчаток стало відомо відразу, ще одну вважали зниклою безвісти. Учора поліція повідомила, що на згарищі виявили останки третьої жертви.

Поліція Одеської області відкрила кримінальне провадження за фактом пожежі за статтею про порушення норм пожежної безпеки. За даними правоохоронців, двох дітей госпіталізували.

16 вересня в Одеській області оголосили траур.

Двом посадовим особам табору оголосили підозри за статтею Кримінального кодексу України "порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей".