В індійській лікарні померли 60 дітей

Сегодня
В індійській лікарні померли 60 дітей
Щонайменше 60 дітей померли в лікарні на півночі Індії. як повідомляє Корреспондент, стверджується, що запаси повітря в апаратах штучного дихання участі не поповнювалися через несплату за рахунками. Влада штату Уттар-Прадеш визнала, що подачу повітря в апарати перервали, проте сказала, що причини смертей були інші.

Більшість жертв були новонародженими або хворими енцефалітом. Всі ці смерті трапилися протягом п'яти днів в лікарні Баба Рагхав Дас в районі Горакхпура. Тридцять з них відбулися в період між четвергом і п'ятницею, повідомили в лікарні. Місцеві ЗМІ повідомили, що в лікарні почалася паніка, родичі дітей допомагали співробітникам підтримувати штучне дихання вручну.

Представник муніципалітету Аніл Кумар визнав, що у постачальника сталася "проблема з оплатою", але сказав, що смерті могли статися з "природних" причин, адже багато хто з пацієнтів перебував в тяжкому стані.

Міністр охорони здоров'я штату Сідхартха Натх Сінгх також заперечив, що масову смерть спричинив брак кисню. У лікарні реєструється від 19 до 22 смертей щодня останні три роки, сказав він. Він не уточнив, чи йде мова тільки про дітей або про всіх.
У заяві лікарні кажуть, що "тиск кисню став низьким", що зажадало резервних балонів. Там не уточнювалося, чи стало це причиною чиєїсь смерті і чому так багато дітей загинуло всього за пару днів.