Атакою на антикорупційні органи корумпована влада підірвала міжнародну довіру до України - Наливайченко

iPress.ua
Атакою на антикорупційні органи корумпована влада підірвала міжнародну довіру до України - Наливайченко

Про це заявив лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко в ефірі політичного ток-шоу "Український формат" на каналі NewsOne.

"Лише за останні дні пролунало з десяток жорстких заяв від США, ЄС, МВФ, впливових західних лідерів і політиків Брехуни і корупціонери відверто грають на боці російського агресора. Саме їхня злочинна діяльність послаблює Україну і є причиною зубожіння людей", - наголосив політик.

На думку Наливайченка, "врятувати Україну і українців можемо лише ми самі, об'єднавшись і зупинивши цих ділків від політики!", - підкреслив лідер руху "Справедливість".

Зазначимо, у Міжнародному валютному фонді стурбовані подіями навколо антикорупційних органів в Україні і закликають владу захистити їх незалежність.

Раніше на захист антикорупційного бюро стали Великобританія та Державний департамент США.

Нагадаємо, вчора, 6 грудня, голови фракцій "Блок Петра Порошенко" і "Народний фронт" Артур Герасимов і Максим Бурбак внесли до Верховної Ради законопроект, згідно з яким депутатам дозволяється звільняти директора Національного антикорупційного бюро, главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та його заступників, а також директора Державного бюро розслідувань.

Сьогодні нардеп Мустафа Найєм повідомив, що законопроект щодо антикорупційних органів був знятий з порядку денного Верховної Ради.