Голова фракції «Самопомочі» пояснив, чому влада називає його однопартійців «сектантами»

ZIK 4

«Самопоміч» є стабілізуючим фактором для влади, адже підтримує більшість запропонованих нею законопроектів, які без цієї політсили не були би прийняті, адже коаліції немає.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова фракції «Самопоміч» у ВРУ Олег Березюк.

Нардеп розповів, що лідер «Самопомочі», міський голова Львова Андрій Садовий час від часу публічно зустрічається із Президентом України, як-от сьогодні, та нагадав про візит очільника держави до Львова.

«Сьогодні Президент України приїхав до Львова, вони разом сіли в електробус, який випускається у Львові, але чомусь у Києві купують виробництва польського або білоруського. Це також дуже «сильна» позиція держави, яка не хоче підтримувати українського виробника... І в автобусі проїхалися. Я сподіваюсь, вони про щось говорили», – зазначив Олег Березюк.

Народний депутат зазначив, що після зустрічей із Президентом лідер «Самопомочі» говорить про те, що Президент не дуже задоволений, як поводиться політсила.

«Але Андрій Іванович знає і розуміє, і це є конструкція «Самопомочі»: усі рішення приймаються тими людьми, які у безпосередньому процесі, згідно із тими принципами, за якими ми живемо. І так є у «Самопомочі». Їм тяжко у це повірити, вони нас іноді називають сектантами, тому що вони собі не можуть уявити, що можуть жити люди у політиці України, які користуються принципами та колективним розумом для прийняття рішень», – каже Олег Березюк.

Гість програми наголосив, що із владою політсила живе у різних світах.

«Але вони до сьогодні не розуміють, що ми є стабілізуючим фактором держави, в якій вони живуть. Ми голосуємо 76 відсотків їхніх законів, тобто, законів уряду, які не були би проголосовані, бо у них немає коаліції», – наголосив Олег Березюк.