До законопроекту про реінтеграцію Донбасу запропонували внести 800 сторінок поправок - Тука

Новое Время
До законопроекту про реінтеграцію Донбасу запропонували внести 800 сторінок поправок - Тука

До 14-сторінкового законопроекту про реінтеграцію Донбасу подали 800 сторінок поправок, повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

"Мені, як людині, дуже важко уявити, яким чином у документ, який складає в собі 14 сторінок, можна внести поправок на 800 сторінок", - сказав він в ефірі 5 каналу.

Тука додав, що через величезний об’єм запропонованих змін важко спрогнозувати, коли проект закону винесуть на голосування до Верховної Ради.

Окрім того, представник МінТОТ не зміг сказати, як буде називатися антитерористична операція. "На останній нараді, в якій брали участь абсолютно всі представники силових відомств, юристи з цих силових відомств, тривала дискусія, і фінальної версії поки що я не знаю", - наголосив він.

Нагадаємо, що 6 жовтня Верховна Рада України, незважаючи на спроби зірвати голосування, підтримала в першому читанні один із президентських законопроектів про реінтеграцію Донбасу.

У новому законі про відновлення контролю над Донбасом, зокрема, Росія визначена як країна-агресор і вводиться право України на самооборону.

За даними МінТОТ, у законі термін антитерористична операція пропонувалося замінити на операцію з оборони України.