Уряд Гройсмана затвердив порядок надання пільг на проїзд

ВГОЛОС 3

Уряд Гройсмана затвердив порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських і міжміських маршрутах.

Про це повідомляє Інтерфакс

Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів України на засіданні в середу.

Документ передбачає надання замість пільг компенсації, розмір якої щорічно визначатимуть обласні державні адміністрації, Київська міська державна адміністрація на відповідний рік, а також визначає основні правові та організаційні засади надання компенсаційних виплат окремим категоріям громадян, що мають право на пільговий проїзд.

Так, згідно з документом, розмір отриманої грошової пільги на проїзд не враховуватиметься в сукупний дохід сім'ї під час розрахунку субсидії.

Розмір цієї щомісячної виплати визначатиметься шляхом множення середньої вартості проїзду в місцевому комунальному транспорті в області (на 1 січня) на 30 поїздок.

У разі зміни вартості проїзду сума виплати змінюватиметься з наступного місяця.

Для осіб, які мають право на пільги на поїздки в міжміському транспорті, виплату буде збільшено на 20%, для осіб з інвалідністю I групи або для дітей з інвалідністю виплата здійснюється в подвійному розмірі, а для осіб з інвалідністю I- II груп і дітей з інвалідністю, які проходять навчання або реабілітацію, виплата додатково збільшується вдвічі.