Після переговорів з Меркель вшанував пам'ять в'язнів концтабору Заксенхаузен

Сегодня
Після переговорів з Меркель вшанував пам'ять в'язнів концтабору Заксенхаузен

Президент України Петро Порошенко, перебуваючи з візитом в Німеччині, після переговорів з канцлером ФРН Ангелою Меркель, відвідав меморіальний комплекс в колишньому концтаборі Заксенхаузен.

Про це повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

"Президент Петро Порошенко відвідав меморіальний комплекс на території колишнього концтабору Заксенхаузен, де закатовано тисячі українців", – написав у соцмережі посол.

Порошенко встановив вінок біля меморіальної дошки, на якій міститься напис: "Тисячам українських в'язнів, які в період 1941-1945 років перебували в полоні в концтаборі Заксенхаузен. Багато з них не пережили нелюдські умови концентраційного табору або померли після тортур і акцій по знищенню полонених. Ми зберігаємо світлу пам'ять про вас в наших серцях".

Раніше повідомлялося, що Порошенко прибув до Берліна. Також повідомлялося, що Ангела Меркель під час зустрічі з Порошенком збирається обговорити можливу майбутню зустріч чотирьох лідерів "нормандського формату".

Крім того, вона запевнила, що проінформує Порошенка про результати переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним в Сочі і з новим президентом Франції Еммануелем Макроном.

Переговори двох лідерів тривали більше двох годин.