Вільнюс ініціює конфіскації авто на литовських номерах в Україні, - митний департамент Литви

Цензор.НЕТ 2
Вільнюс ініціює конфіскації авто на литовських номерах в Україні, - митний департамент Литви

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише видання Motor media reviev із посиланням на литовське видання Verslo žinios (Ділові знання).

Як зазначають експерти, таке визнання може серйозно вдарити по так званих власниках авто на литовських номерах, які завезли їх як співробітників компанії. У Литві дуже жорстко карають за приховування податків, наприклад, недавно в громадянина конфіскували 31 000 незадекларованих доларів і виписали штраф.
Власників або акціонерів таких литовських фірм можуть звинуватити відразу за трьома статтями литовського кримінального кодексу, зазначає на своїй сторінці у Фейсбук працівник однієї з фірм у Вільнюсі Олександр Ланецький. Це розтрата коштів підприємства, несплата податків і масове наймання нелегальних працівників на роботу (адже за документами українські "власники" литовських авто - це водії таких компаній).
Українські власники таких автомобілів на литовських номерах, які ввезені на територію нашої країни за допомогою помічених у шахрайстві компаній, матимуть серйозні неприємності. Зокрема, при перетині кордону України з однією з європейських держав таке авто можуть конфіскувати. Або якщо українська влада отримає дані про такі незаконні авто, вона сама може виявляти, затримувати і конфісковувати дані автомобілі.
Читайте також на "Цензор.НЕТ": Майже 236,6 тис. авто з іноземною реєстрацією перебувають в Україні незаконно, - ДФС