Навчання для майбутнього: як навчитися безпечно жити

Канал 24
Навчання для майбутнього: як навчитися безпечно жити

Цей цікавий тренінг відбувся у київській спеціалізованій школі №16, і долучилися до нього всі учасники дорожнього руху: і юні, і дорослі. Це було яскраве дійство, адже школярі разом гостями школи на практиці вчилися як діяти в надзвичайних ситуаціях, перевіряли свої знання з правил поведінки на дорозі.

До школи в цей день приїхали поважні гості, серед яких народний депутат Ігор Діденко, заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, начальник Управління безпеки на транспорті та технічного регулювання Міністерства інфраструктури Антон Щелкунов, представники Державної служби з безпеки на транспорті Максим Хміль та Іван Герега, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, директор Навчально-наукового інституту №3 Національної академії внутрішніх справ Дмитро Андрєєв, представники Головного управління ДСНС у Києві Іван Дацюк та Дмитро Шестопалов, Національний координатор ВООЗ Міністерства охорони здоров’я України з питань безпеки дорожнього руху, заступник директора Державного підприємства Український науково-дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я України Юрій Чорний та інші особи.

У своїх коротких промовах всі були одностайними, наголосивши, що навчання безпечній поведінці і дотримання правил дорожнього руху – це один пріоритетів виховання юного покоління. Дороги можуть бути ідеальними, інфраструктура якісною, та якщо учасники дорожнього руху не змінять ставлення до правил поведінки на дорозі – ситуація не зміниться. Також фахівці акцентували увагу на тому, що сьогодні всім необхідно мати навички надання першої допомоги при травмуванні в ДТП. Часто від цього залежить, чи буде врятоване життя. Тож під час інтерактивного тренінгу вчилися та перевіряли свої вміння і діти, й високоповажні гості.