Отруєння Скрипаля: реакція Британії буде жорсткою, санкції ще жорсткіші

5 канал
Отруєння Скрипаля: реакція Британії буде жорсткою, санкції ще жорсткіші

Агресія Російської Федерації безпосередньо поширилась тепер вже на Європу, тому реакція буде жорсткою, а санкції – ще жорсткішими. Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат України від "Народного Фронту" Ігор Лапін.

"Ви знаєте, колись у себе на Facebook я написав таку фразу: "Якщо Європа думає, що вона відсидиться доти, доки Путін намагається доїсти Україну, то вона дуже помиляється". Бачите, пройшло два роки, після того як я це написав, і вже пішло це у Європу. Це вже не Сирія, яка десь далеко, і вони це дивляться у новинах, що якась там республіка бореться за якусь незалежність. А тут вже безпосередньо стосується їх особисто. Я думаю, що реакція буде жорстка, санкції будуть ще більш жорсткі", – сказав він.

Нардеп зауважив, що від отруєння хімічною зброєю постраждали цивільні британці, тому Велика Британія цього не пробачить.

"А тут вже постраждали громадяни Великої Британії, і тому якщо Британія жорстко не відреагує, то саме поняття їхньої внутрішньої безпеки полетить під укіс, народ не пробачить своїм керівникам, якщо вони толерантно ставитимуться до Росії", – зауважив Лапін.

Як повідомляв 5.UA, російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочку Юлію отруїли 4 березня 2018 року нервово-паралітичним токсином у Солсбері. Нині вони перебувають у критичному, проте стабільному стані. Впливу отрути також зазнали ще 19 осіб. Влада Британії закликала мешканців Солсбері з метою безпеки продезинфікувати особисті речі.