У військовій частині НГУ на Київщині розікрали майна на $100 тисяч

5 канал
У військовій частині НГУ на Київщині розікрали майна на $100 тисяч

В одній з військових частин Нацгвардії розікрали майна майже на 100 тисяч доларів. Військова прокуратура вже відкрила відповідне провадження, передає "5 канал".

"Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України розпочато досудове розслідування за ч.3 ст. 410 Кримінального кодексу України за фактом викрадення (привласнення) начальником складу старшим прапорщиком Р., майна зв’язку яке знаходиться на зберіганні у військовій частині 3077 Національної гвардії України", - повідомили у прес-службі Військової прокуратури.

Як стало відомо, в одній з частин НГУ на Київщині – на складі зв’язку - була проведена позапланова інвентаризація майна. Її результати невтішні: бракує радіостанцій, ноутбуків, системних блоків, моніторів, комутаторів та іншого військового майна. Загальна сума "втраченого" – понад 2,3 мільйони гривень.

Також у військовій прокуратурі повідомили, що стосовно цього військового НГУ також проводиться розслідування за фактом самовільного залишення військової частини. Його оголосили в розшук, а суд вже надав дозвіл на затримання бійця.

За дезертирство чоловікові загрожує до 7 років позбавлення волі, а за розкрадання майна військової частини – ув'язнення на строк від 5 до 12 років.

Дивіться також фотогалерею за темою: