Лікар Комаровський: Крим 23 роки був у складі незалежної України і платив податки на міліцію, СБУ, армію, щоб його захищали. Хто винен, якщо держава його кинула

Гордон
Лікар Комаровський: Крим 23 роки був у складі незалежної України і платив податки на міліцію, СБУ, армію, щоб його захищали. Хто винен, якщо держава його кинула

Україна "кинула" Крим у 2014 році і обдурила жителів півострова, заявив у ефірі програми "БАЦМАН" головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на каналі "112 Україна" педіатр Євген Комаровський.

"У нас у країні, коли ти платиш податки, ти ставишся до держави, як до людини, яка просто хоче вкрасти твої гроші. Ми за 26 років збудували модель, коли ми страшно, шалено любимо нашу Батьківщину, нашу землю, тих, хто нас оточує, але ненавидимо державу, ненавидимо людей, яких нам показують. Це люди, які нас мають лікувати, навчати, мирити, захищати... Ми просто перестали думати про абсолютно очевидні речі. Дивіться: Крим 26 років – ні, 23 роки – був у складі незалежної України, кожен житель Криму платив податки на міліцію, СБУ, армію. Виходить, платив страховку за те, щоб його захищали. Держава виконала свою обіцянку? Хто винен? Кримчани? Якщо їх кинула держава, яка їх обдурила! І ви хочете, щоб щось змінилося? Тож давайте домовлятися. Що ви артистів ганяєте? Подивіться, кого ганяти треба", – заявив Комаровський.

Лікар Комаровський: Я би зробив три державні мови: українську, російську, англійську. Читайте повну версію інтерв'ю

Росія анексувала Крим після незаконного "референдуму" 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. Нині між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова. Відразу після анексії Криму почався збройний конфлікт на сході України, він триває досі. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.