Угорщина не радить своїм громадянам їхати на Закарпаття з 16 по 18 березня

Еспресо.TV 3
Угорщина не радить своїм громадянам їхати на Закарпаття з 16 по 18 березня

Угорщина закликала своїх громадян відмовитися від поїздок на Закарпаття у період з 16 по 18 березня

Оголошення такого змісту розміщено на офіційному сайті Генерального консульства Угорщини в Ужгороді.

Наголошується, що "через складну політичну та громадську ситуацію в регіоні, а також з метою уникнення можливих провокацій" угорським групам та індивідуальним мандрівникам не рекомендується їздити до Закарпаття в період з 16 по 18 березня.

Особливо не рекомендують угорські дипломати їхати в певні міста (наприклад, в Хуст чи Ужгород). Також у цей час вони радять уникати відвідування Верецького перевалу, що на межі Львівської та Закарпатської областей.

Зазначимо, що 17 березня організація "Карпатська січ" оголосила про марш слави героїв в Ужгороді. Відповідний пост розміщено на сторінці організації в Facebook.

  • Нагадаємо, в ніч на вівторок, 27 лютого, в Ужгороді вдруге за місяць підпалили будівлю Товариство угорської культури в Закарпатті (ТУКЗ).
  • Національна поліція України розкрила обидва ці злочини.
  • 6 березня Обвинувачуваному в підриві офісу Товариства угорської культури Закарпаття Олександру Білобородьку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
  • 7 березня посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень заявив про необхідність створення угорської автономії на території Закарпатської області.
  • Того ж дня Товариство угорської культури у зв'язку з нападами на їхній офіс в Ужгороді закликало ОБСЄ направити постійну місію на Закарпаття.
  • 11 березня представники ОБСЄ повідомили, що організація не вводитиме окрему місію на Закарпаття.