НААН не підтримує Саакашвілі

ВГОЛОС

Національна академія аграрних наук (НААН) офіційно повідомляє: розповсюджена сьогодні сайтом 24tv.ua інформація про підтримку президентом Академії Ярославом Гадзалом активістів, які звільнили Михайла Саакашвілі – цинічна і замовна брехня. У разі незняття цієї інформації цим сайтом, ми будемо змушені звернутися до суду, щоб він дав оцінку таким діям.

У повідомленні сайту сказано, таку інформацію з відповідним коментарем президента Академії повідомила прес-служба НААН. Офіційно заявляємо - ЖОДНОГО КОМЕНТАРА НА ЦЮ ТЕМУ НІ ПРЕС-СЛУЖБА, НІ КЕРІВНИЦТВО НААН НЕ ДАВАЛО.

Розповсюджена сайтом інформація – це черговий елемент «чорного» піару і підла брехня, яку поширюють в ЗМІ її «автори», аби спотворити імідж Академії та натиснути на її керівництво. Ні керівник НААН Ярослав Гадзало, ні будь-хто інший з Академії не виступав і не виступатиме у підтримку жодної політичної сили чи політика. Адже завдання Академії – займатися науковою діяльністю, забезпечувати інноваційні рішення для розвитку аграрного потенціалу країни. І ми це успішно робимо багато років! Звертаємося до ЗМІ та журналістів з проханням не піддаватися на черговий вкид інформаційного очорнення діяльності НААН та не передруковувати цю інформацію