Генасамблея ООН закликала до перемир'я на час проведення зимових Олімпійських ігор у Пхенчане

Гордон
Генасамблея ООН закликала до перемир'я на час проведення зимових Олімпійських ігор у Пхенчане

Генеральна Асамблея ООН схвалила резолюцію із закликом до держав–членів дотримуватися "олімпійського перемир'я" у період XXIII зимових Олімпійських ігор, які пройдуть у Пхьончхані в Республіці Корея. Про це йдеться на сайті Центру новин ООН.

У резолюції, яка має назву "Спорт на благо миру і розвитку: затвердження миру і побудова щасливішого життя на планеті за допомогою спорту і втілення олімпійських ідеалів", ідеться, що на олімпійському стадіоні та в олімпійських селах XXIII зимових Олімпійських ігор і XII зимових Параолімпійських ігор буде піднято прапор ООН.

"Я дуже радий повідомити Генеральній Асамблеї ООН, що ми завершили всі приготування до Ігор, зокрема будівництво стадіонів та інших майданчиків, необхідних для змагань і відпочинку. Ми також завершили будівництво нових доріг. У грудні буде запущено новий швидкісний поїзд", – заявив голова національного оргкомітету Ігор Лі Хі Бомом.

У повідомленні йдеться, що Генеральна Асамблея ООН у 1993 році відродила давню грецьку традицію "олімпійського перемир'я".

Зимові Олімпійські ігри пройдуть у Пхьончхані з 9-го до 25 лютого 2018 року.