"Київхліб" оскаржить рішення Антимонопольного комітету про штраф з-за схожих з Roshen упакововок тортів

Гордон


Компанія "Київхліб" оскаржить штраф Антимонопольного комітету 219 тис. грн. Про це повідомила прес-служба підприємства.

АМКУ 6 грудня оштрафував "Київхліб" за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у зв'язку з використанням для торта "Казковий ключик" оформлення упаковки, схожого на оформлення упаковки торта "Золотий ключик" виробництва кондитерської корпорації Roshen.

У "Київхлібі" вважають, що в комітеті не дослідили повністю всіх наданих йому матеріалів.

"На думку підприємства, у справі достатньо доказів, які свідчать, що порушення конкурентного законодавства відсутнє – це і дослідження судового експерта, та незалежне опитування, проведене спеціалізованою маркетинговою компанією. Та головним доказом є використання на упаковці продукції великого зображення власної торговельної марки БКК, яка протягом багатьох років є добре впізнаваною покупцями. Це, в свою чергу, повністю спростовує висновки АМК щодо можливості змішування продукції компанії "Київхліб" із продукцією корпорації Roshen", – заявили в компанії.

У підприємстві додали, що під час ухвалення рішення АМКУ взяв на себе не властиві йому повноваження органу експертизи щодо встановлення факту подібності упаковок.