Пляжі, подорожі та вино. Що постила у соцмережі загибла в Домінікані росіянка

ТСН

            Пляжі, подорожі та вино. Що постила у соцмережі загибла в Домінікані росіянка

Серед постів жінки і фото георгіївської стрічки.

Росіянка Наталія Бородіна, яка загинула у Домінікані після небезпечної поїздки у вікні авто, в соцмережах хизувалася фото  з відпочинку у різних країнах та публікувала цитати про життя і кохання.

Жінка, яка за даними ЗМІ нібито працювала в ескорт-сервісі, у розділі місце роботи вказала на своїй сторінці "консульства Європи".

Загибла у Домінікані росіянка Наталя Бородіна_3
Фото зі сторінки Бородіної

Читайте також: Тіло загиблої в Домінікані росіянки не можуть доставити додому через брак коштів

Судячи з її акаунту, вона регулярно подорожувала і була не лише у Домінікані, але й в Італії, Франції та інших країнах. Проводити час Бородіна любила на пляжах, у кафе та нічних клубах.

Серед її постів багато цитат про любов, час і вчинки людей. До 9 травня Бородіна публікувала на сторінці фото георгіївської стрічки. 

Пост Бородіної
Фото зі сторінки Бородіної

Як уже повідомлялося, у Домінікані напівоголена росіянка Наталія Бородіна вирішила влаштувати танці у вікні автомобіля, але вдарилася головою об дорожній знак і загинула. Жінка померла в госпіталі. Небезпечну поведінку жінки на камеру знімав водій авто. Російські ЗМІ повідомили, що за кермом була подруга Бородіної - громадянка України Іванна Бойрачук. Жінку вже затримали, наразі вона є свідком у справі.

Росіянка загинула від удару головою об дорожній знак у Домінікані

Сьогодні, 00:50
Опис

Машина мчала на повній швидкості, коли пасажирка вирішила висунутися у вікно та попозувати на камеру. Стовпа вона не помітила й щосили ударилася головою. Врятувати її лікарям не вдалося. 35-річна мешканка Челябінська до Домінікани приїхала 5 днів тому. За повідомленням російських ЗМІ - працювала повією.