Корупція у міграційній службі: Пімахова пішла у відпустку за станом здоров'я

Дзеркало Тижня 2
Корупція у міграційній службі: Пімахова пішла у відпустку за станом здоров'я

У заяві наголошується на тому, що він погіршився через спецоперацію НАБУ.

Перший заступник голови Державної міграційної служби (ДМС) Діна Пімахова подала заяву про відпустку за станом здоров'я, яку було задоволено, повідомляє прес-служба ДМСУ.

Як повідомляється у заяві Пімахової, відпустка необхідна "у зв'язку з необхідністю покращення стану здоров'я".

Він погіршився через спробу підкупу чиновниці агентом Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та подальшими слідчими діями Служби безпеки та Генеральної прокуратури України.

Читайте також: ГПУ обшукала дім ще одного агента НАБУ, причетного до справи ДМС

Нагадаємо, 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС Діни Пімахової.

Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно втрутилися та зірвали спецоперацію Бюро, спрямовану на виявлення учасників організованого злочинного угруповання у Державній міграційній службі.

Своєю чергою генпрокурор Юрій Луценко заявив про те, що вважає звинувачення на адресу затриманого детектива НАБУ обгрунтованим.

Пізніше НАБУ опублікувало фрагменти розсекречених аудіо - і відеоматеріалів, отриманих під час проведення негласних слідчих дій у рамках спецоперації, які доводять, що чиновниця ДМС дійсно могла бути причетною до корупційних схем.

Зазначимо, що за даними Центру протидії корупції чиновниця ДМС Пімахова живе в елітних апартаментах і їздить на Porsche Cayenne.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter