Компанія Nissan показала вигляд нового позашляховика

Новое Время 1
Компанія Nissan показала вигляд нового позашляховика

Китайський підрозділ Nissan опублікувало фотографії позашляховика Terra, який побудували на базі пікапа Navara.

Семимісний позашляховик буде представлений в квітні на автошоу в Пекіні, пише Motor1.

Справа в тому, що нова модель спочатку стартує в Китаї, а лише потім потрапить на інші ринки, в тому числі Австралії, Азії та Африки. Схожа модель рамного позашляховика - Nissan Pathfinder - продавалася і в Україні.

Позашляховик відрізняється від пікапа більшими фірмовими радіаторними гратами, вузькими фарами головного світла, зміненим капотом, хромованими корпусами зовнішніх дзеркал і 18-дюймовими колісними дисками. Крім того, Terra отримає збільшені задні двері і бічні вікна.

Планується, що позашляховик будуть випускати в п'яти- і семимісних версіях. Головними конкурентами Nissan Terra в сегменті рамних SUV стануть Toyota Fortuner і Prado, Mitsubishi Pajero Sport і Ford Everest.

Повна інформація про духовного наступника моделі Pathfinder попереднього покоління буде розкрита в квітні. Швидше за все, лінійка двигунів буде в значній мірі перенесена з пікапа Navara, і ми очікуємо побачити знайомий турбодизель 2,3-літровий двигун.

Цікаво, що крім появи позашляховика, адаптованого до азіатських ринків, Navara також послужила основою для пари пікапів для інших марок: Renault Alaskan і шикарного Mercedes X-Class.