На Прикарпатті другу добу у Дністрі шукають чоловіка, який врятував з води трьох дітей

ТСН 1
На Прикарпатті другу добу у Дністрі шукають чоловіка, який врятував з води трьох дітей

Дружина чоловіка сподівається, що він живий.

Героїчний вчинок дорогою ціною. У річці Дністер на Прикарпатті не припиняють пошуки 30-річного чоловіка, який врятував трьох дітей. Він був на березі, як раптом почув крики про допомогу. Кинувся до дітей і виштовхав їх на мілину, але сам з води не вибрався. Вчора водолази шукали його аж до темряви і сьогодні подовжують пошуки, йдеться в ТСН.16.45.

Водолази кажуть, що шукати неймовірно важко. Адже Дністер тільки на перший погляд спокійний та мілкий. Насправді посередини річки глибока яма. До 4 м. Вочевидь саме туди потрапив чоловік, коли рятував дітей.

 «Напевно він потрапив на фарватер, на холодну воду і його схопила судома. І він пішов по фарватеру. Тобто він не на мілкому місті, а на глибокому. Фарватер - це місце, де найбільша течія на річці», - розповідає  керівник водолазної служби ДСНС в Івано-Франківській області Микола Галько.

Була гарна тепла, погода. На обох берегах Дністра було багато людей. Автобус повний дітей. Тут же відпочивало подружжя з Івано-Франківська з 2 дітьми та їхня подруга з дитиною. Усі разом купалися в річці. Але якоїсь миті дорослі вийшли на берег. Невдовзі почули крик дітей.

«Чоловік скочив швидше, ближче. Він дуже добре плаває. Каже, дружина. І він цих дітей відкидав в її бік. Її з тими дітьми понесло ще далеко метрів 150. Але вона вже дісталася дна і з дітьми виплила», - розповідає лікар.

Рятувальники не припинять пошуки, поки не знайдуть тіло чоловіка. Дружина спілкуватися із журналістами наразі не хоче, вона сподівається, що її чоловік таки живий.