Дві арки: який зараз вигляд має Кримський міст

Сегодня
Дві арки: який зараз вигляд має Кримський міст

Будівельники підняли і закріпили автодорожній арочний проліт Кримського моста на фарватерні опори – на висоту 35 метрів від рівня моря. Про це повідомляє офіційний ресурс проекту most.life.

За даними ресурсу, конструкції закріпили так званими "вітровими зв'язками" – тимчасовими балками, які надійно зафіксують положення арки в прольоті для подальшого остаточного монтажу.

Судноплавство в Керч-Єнікальському каналі, обмежене на період морської операції, планується відновити 14 жовтня.

Варто зазначити, що прохід в Керченській протоці дозволений лише для суден військово-морського флоту Росії, федеральних органів безпеки і тих кораблів, які беруть участь в будівельному процесі.

Нещодавно головний інженер ФКУ упрдор "Тамань" Росавтодору Юрій Сафонов розповів, що будівництво моста через Керченську протоку вже профінансовано майже на 70% і вже витрачено трохи більше 100 мільярдів рублів.

Як розповідав міністр юстиції Павло Петренко, перспектив в будівництво Керченського моста немає через антиросійських санкцій. Він зазначив, що всі, хто буде залучений до будівництва Керченського мосту, потраплять під міжнародні санкції, тому західні компанії не допоможуть з будівництвом, а сама Росія не впорається.

Нагадаємо, в Нідерландах розгорається скандал через Керченський міст. Там запідозрили дві голландські компанії в незаконній участі в будівництві моста росіян в окупований Крим.