"Не знали мами, а тепер залишилися сиротами": односельці загиблої в Італії українки

Експрес 1
У мережі розповіли про загиблу в Італії українці Оксані Яцків. Про це передає видання nova.te.ua.
Зараз українські заробітчани в Італії збирають кошти, щоб доставити тіло загиблої додому. Повідомляється, що Оксана Яцків нелегально працювала в Італії близько двох років, а дітей залишила в Україні на виховання родичів.
Журналісти, посилаючись на інформацію із соцмереж, повідомили, що Оксану знайшли сильно побитою, але живою – вона померла по дорозі в лікарню. Пише РБК-Україна.
Відзначається, що двох своїх дітей дівчина залишила в Україні на родичів. 9-річний син від першого шлюбу живе біля прабабусі у селі Горигляди Тернопільської області.
Трирічна дочка Оксани від другого шлюбу живе з родиною батька в селищі Вербка. Будинок Оксани в Коропці стоїть порожнім.
Мешканці рідного селища Оксани вражені звісткою про її загибелі. "Ми не знаємо, що спонукало Оксану покинути таких маленьких дітей одних і відправитися за кордон, але всі ці роки вони не знали мами, а тепер залишилися сиротами. Ніхто ніде не захищений від нещастя, але наші люди за кордоном зовсім нікому не потрібні. Шкода, що українці і далі змушені шукати кращої долі за кордоном, і нічого не змінилося після Майдану", - кажуть місцеві жителі.