Добре харчуватись в Канаді буде дорожче: зростають ціни на необхідний продукт

Експрес
Добре харчуватись в Канаді буде дорожче: зростають ціни на необхідний продукт

Дослідники з щорічного звіту про ціни на продовольство Канади, опублікованого Університетом Далхаузі, кажуть, що, хоча інфляція цього року нижча від очікуваної (3-4 відсотки), ціни на м'ясо значно підвищаться: від 7 до 9 відсотків, пише nashvancouver.

Ціни зросли на оптовому рівні, але досі підвищення не відчувалося на рівні роздрібної торгівлі. Однак, так не може тривати вічно, йдеться в доповіді.

Очікується, що ціни на курку залишаться стабільними до кінця року, а ось свинина та яловичина різко подорожчають вже в найближчі місяці.

Провідний автор дослідження Сільвен Шарлебуа каже, що сплеск обумовлений низькими запасами великої рогатої худоби і свиней.

У доповіді говориться, що канадці також можуть очікувати зростання ціни на 5 відсотків для фруктів і на 4 відсотки для овочів, виною цьому дощова зима в Каліфорнії та, відповідно, часткова втрата врожаю.

Є й хороші новини для гаманців покупців. Очікується, що ціни на молочні продукти, яйця, хлібобулочні вироби та крупи впадуть на 1-3 відсотки. Хоча прогнозували, що вони залишаться колишніми або збільшаться до двох відсотків.