Держпідприємствами в Україні будуть керувати по-новому - Гройсман

Сегодня 2
Держпідприємствами в Україні будуть керувати по-новому - Гройсман

Кабінет міністрів України повністю змінить систему корпоратизації державних підприємств. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час обговорення звіту про роботу уряду за 2017 рік з експертами-економістами.

Як відомо, система корпоратизації передбачає відкриті конкурси за призначенням керівників держпідприємств і призначення незалежних наглядових рад. Також передбачено, що топ-менеджери держкомпаній повинні отримувати зарплати на рівні приватного сектора.

"Я думаю, що до кінця місяця, максимум в березні, ми повністю змінимо систему підтримки корпоратизації в країні", – сказав Гройсман.

Також прем'єр зазначив, що уряд готується до проведення масштабної приватизації. Нагадаємо, раніше Верховна Рада ухвалила закон про приватизацію державного майна.

Прем'єр-міністр, виступаючи перед депутатами перед голосуванням по закону про приватизацію, відзначав, що прийняття документа і реалізація його положень дозволять не тільки відновити ефективність держпідприємств, але і поліпшити життя українців в цілому.