Україна заборонила транзит вантажів до невизнаного Придністров'я через свою територію.

ВГОЛОС 2

Пропуск підконтрольних вантажів у режимі транзиту через територію України, які направляються до Придністров'я, з 20 травня здійснюватимуться тільки за умови погодження з Національним агентством з безпеки харчових продуктів Республіки Молдова.

Про це повідомляє прес-служба голови невизнаної «республіки».

Як йдеться у повідомленні, напередодні «міністерство" отримало листа від Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

«Автори документа посилаються на розпорядження головного державного інспектора ветеринарної медицини України, датоване 17 травня поточного року, яким визначено, що з 20 травня пропуск підконтрольних вантажів у режимі транзиту через територію України, які направляються до Придністров'я, будуть здійснюватися тільки за умови погодження з Національним агентством з безпеки харчових продуктів Республіки Молдова. Попередні узгодження транзиту територією України у придністровському напрямку визнані недійсними. Цю інформацію рекомендовано довести до відома всіх зацікавлених операторів ринку», - йдеться у повідомленні.

У невизнаній республіці зазначають, що, враховуючи зовнішню продовольчу залежність Придністров'я, «рішення України негативно позначиться на продовольчому забезпеченні республіки».