У Києві депутати провалили голосування щодо перейменування вулиць

Канал 24
У Києві депутати провалили голосування щодо перейменування вулиць

Йдеться, як про переіменування в рамках декомунізації, так і повернення до історичних назв. Зокрема Героїв Сталінграда пропонують перейменувати на честь українського композитора Володимира Івасюка.

Читайте також: "Шило на мило": на місці Леніна в Україні відкрили пам'ятник російському генералу

Проспект Дружби народів – на Миколу Міхновського, українського політичного діяча початку минулого століття. А вулицю Московську у пам'ять про загиблого в АТО народного героя України Дмитра Годзенка.

Це питання двічі ставилось на голосування на цьому пленарному засіданні. Якщо не буде виявлено десь технічної помилки, а нагадаю, згідно регламенту можна повернутися, якщо не спрацювала в когось картка і це вплинуло на результат голосування, тоді буде можливість повернутися до цього питання ще. В іншому випадку, воно має шанс ще голосуватись, але вже на наступному пленарному засіданні, а не на продовженні цього, – розповів секретар Київської міської ради Володимир Прокопів.

Протягом кількох годин депутати не могли домовитися. Навіть викреслили третину вулиць зі списку для голосування. Та у фінальному волевиявленні на прийняття рішення не вистачило одного голосу. У відповідь на провальне голосування трибуну Київради заблокували. У засіданні оголосили перерву.