Постраждала у жахливій ДТП з 6 жертвами у Харкові відмовилася від претензій до Олени Зайцевої. Жанна Власенко отримала компенсацію у розмірі ₴100 тис.

ZAXID.NET 3

Постраждала в жахливій ДТП, що трапилася у жовтні минулого року на центральній вулиці Харкова, Жанна Власенко отримала компенсацію від Олени Зайцевої та просить суд стягнути аналогічну суму з водія Volkswagen Touareg. Про це повідомляє місцевий сайт NewsRoom.

Представники суду отримали клопотання, в якому потерпіла вказала, що один з обвинувачених виконав позовні вимоги в повному обсязі.

«Олена Зайцева виплатила 100 тис. грн і я більш не маю до неї претензій матеріального та морального характеру», – йдеться в документі, надісланому Власенко.

Дівчина, яка на момент аварії на Сумській була вагітною, також просить суд стягнути аналогічну суму з Геннадія Дронова. Адвокат постраждалої вказав, що водій, який скоїв ДТП, зобов'язаний відшкодувати завдані збитки незалежно від визнання ним провини. Суд задовольнив клопотання Жанни Власенко.

Нагадаємо, що аварія на Сумській сталася 18 жовтня минулого року. На думку слідства, на перехресті з провулком Мечникова рушивши на жовтий автомобіль Volkswagen Touareg під управлінням Геннадія Дронова врізався в Lexus RX 200 під керуванням Олени Зайцевої, який намагався проскочити на червоне світло. В результаті "японця" відкинуло на тротуар, де перебувала група пішоходів. П'ятеро людей від отриманих травм загинули на місці, ще шість постраждали. Пізніше в лікарні померла ще одна з пацієнток.