Маккейн назвав помилкою припинення спільних навчань США і Південної Кореї

Гордон
Маккейн назвав помилкою припинення спільних навчань США і Південної Кореї

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн розкритикував рішення президента Сполучених Штатів Дональда Трампа зупинити спільні навчання США і Південної Кореї. Його заяву опубліковано на сайті Сенату.

"Припинення спільних військових навчань США і Південної Кореї є помилкою. Зайві і невзаємні поступки не в наших інтересах, і це погана переговорна тактика", – зазначив він.

На думку Маккейна, США повинні тісно співпрацювати зі своїми союзниками, особливо з Південною Кореєю та Японією.

"Сполучені Штати повинні чітко дати зрозуміти: ми хочемо, щоб мир на Корейському півострові було досягнуто через діалог. Але саме Північна Корея – через свої ядерні та ракетні програми, агресивну поведінку й обурливі порушення прав людини – створює найбільшу загрозу світу. І поки Північна Корея не зробить конкретних кроків для зміни цієї ситуації, жодних поступок не має бути, і санкції повинні продовжуватися", – заявив сенатор.

12 червня лідери США і КНДР провели 35-хвилинну зустріч тет-а-тет на острові Сентоса в Сінгапурі. За підсумками американсько-північнокорейського саміту сторони підписали угоду. У документі зазначено, що США нададуть КНДР гарантії безпеки, Північна Корея підтвердила прихильність повній денуклеаризації Корейського півострова.

На прес-конференції після саміту президент США Дональд Трамп заявив, що США припинять військові навчання в Південній Кореї.