Світовий банк готовий далі допомагати поліпшувати систему охорони здоров'я України, - Супрун. ФОТО

Цензор.НЕТ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": МОЗ затвердило нові назви медичних професій: "Нововведення не призведуть до скорочення медпрацівників"

"Світовий банк неодноразово підтримував Україну на шляху до прийняття медичної реформи й готовий надалі допомагати поліпшувати систему охорони здоров'я. Маємо спільний амбітний проект "Поліпшення здоров'я на службі у людей", який працює у 8 областях України та допомагає надавати якіснішу медичну допомогу та профілактику їхнім мешканцям. Дякую міжнародним партнерам зі Світового банку за допомогу українцям жити більш здоровим життям. Сподіваюся на розширення та поглиблення співпраці", - написала У.Супрун на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у понеділок увечері.

Вона повідомила, що разом із президентом групи Світового банку відвідала в Києві Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 та клінічну лікарню №15.
"Джим Йонг Кім привітав наших медиків із законодавчими змінами, які дозволять працювати системі охорони здоров'я за новими, сучасними та справедливими правилами", - написала в.о. голови МОЗ.

Також читайте: Національну службу здоров'я створять після підписання медреформи Порошенком

Вона також висловила подяку медикам, "які вже готуються до змін". Як приклад такої підготовки вона назвала Центр первинної медико-санітарної допомоги №1, який вже працює із системою E-Health.

"Поки що в пілотному режимі, але запевняють, що готові повністю перейти на безпаперові відносини з медициною. Їхні пацієнти швидше відчують позитивний ефект медичної реформи та медзаклад матиме конкурентну перевагу серед київських лікарень", - зазначила У.Супрун.

Світовий банк готовий далі допомагати поліпшувати систему охорони здоровя України, - Супрун 01