Згадуємо перший сніг: "замерзлі" фото з Facebook

Сегодня
Згадуємо перший сніг:

У столиці вчора вдень випав перший сніг. І хоча снігопад був недовгим, на листі встигли з'явитися невеликі "замети". "Сніг, він може бути різним – першим, красивим, разом із зеленою ще травою і жовтим листям ...", – написала в соцмережі Elena Bilyk.

elena_bilyk

Фото: Elena Bilyk

Сніжинки швидко розтанули, але встигли принести в місто зимовий настрій. Так, дітвора зраділа першому снігопаду, а дорослих навіть надихнула на вірші!

"Листвы пронзительная яркость Еще хранит тепло ушедших дней, А снег, расположившийся на ней, Предвосхищает мрак ночей январских", – написала в Facebook Катерина Булгакова.

__29

Фото: Катерина Булгакова

Спортсменам перший сніг не завадив вийти на тренування: багато публікували фотографії з пробіжок і запливів на каяках. "Перший сніг в цьому році, а ми на тренуванні і зовсім не холодно", – поділилася фото Natali Trikulich.

natali_trikulich

Фото: Natali Trikulich

Фотографії снігопаду нагадують новорічні листівки.

__30

Фото: Світлана Колесник

Щоправда, прихід зими для деяких киян виявився несподіваним. "Сніг сьогодні в Києві ... якось не готові зовсім", – ділиться Valentina Moiseyeva

valentina_moiseyeva

Фото: Valentina Moiseyeva

А когось сніг застав на природі. "Пуща-Водиця, трамвайна лінія ... Перший сніг надає особливу атмосферу", – пише Natalia Shpak.

natalia_shpak

Фото: Natalia Shpak

Діти спостерігали за снігопадом з вікон. Evgenia Smirnova поділилася своєю фотографією з маленькою сестричкою біля вікна. "Ось так ... Виглядати маму і перший сніг", – розповіла юна киянка.

evgenia_smirnova

Фото: Evgenia Smirnova

"Мамо, мені так подобається сніг і вогонь! Ну логічно ж, що перший сніг пішов – листопад же останній місяць осені", – підписала фото дочки жителька Теремків Світлана Жахалова.

__31

Фото: Світлана Жахалова

Нагадаємо, незважаючи на перші заморозки у Києві, справжню зиму в столиці синоптики очікують не раніше кінця листопада. Про це повідомили в Центральній геофізичній обсерваторії.

__32

Фото: Кушнірова Олександра

"23 жовтня в Києві, вперше цієї осені, температура повітря опустилася до -1,9 градусів за Цельсієм. А це значить, що закінчився безморозний період, який тривав з 21 квітня, всього 184 дні", – йдеться в повідомленні.