Окупанти в Криму змінили вирок українському активісту Балуху

Цензор.НЕТ 4
Окупанти в Криму змінили вирок українському активісту Балуху

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

СуддяТимур Сльозко виключив з обвинувачення пункт про придбання боєприпасів. У зв'язку з цим вирок змінили до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

При цьому в ході засідання суд відмовив у задоволенні клопотань про виклик свідків, яких не допитали під час судового слідства, також у проведенні додаткових експертиз, витребування додаткових документів і здійсненні аудіозапису силами суду.

Нагадаємо, ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі його будинку 90 патронів і кілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники вважають, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію - через прапор України, який був на подвір'ї його будинку.

Підконтрольний Кремлю Роздольненський районний суд 16 січня засудив українського активіста Володимира Балуха,обвинуваченого в зберіганні боєприпасів, до трьох років і семи місяців колонії-поселення, штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (близько 4,6 тис. грн) і взяв його під варту під час засідання.

В ході розгляду справи, Балух не раз скаржився на стан здоров'я, в зал суду викликали "швидку". Міністерство закордонних справ України вимагало від Росії допустити лікарів до українського активіста.

Читайте також: МЗС України вимагає від РФ допустити медиків до українського активіста Балуха

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3055638