Менеджер Коломойського, голова "Укртатнафти" Овчаренко, через суд вимагає зняти його з розшуку

Цензор.НЕТ 1
Менеджер Коломойського, голова

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Економічну правду, про це йдеться у постанові суду.

Голова "Укртатнафти" Павло Овчаренко подав позов до суду на Міністерство внутрішніх справ, Службу безпеки України і Генеральну прокуратуру з вимогою зняти його з розшуку і вилучити всі дані в його справі з інформаційних ресурсів та інформаційно-пошукової системи внутрішніх органів.

Менеджер Коломойського, голова Укртатнафти Овчаренко, через суд вимагає зняти його з розшуку 01

Нагадаємо, в березні МВС оголосило в розшук Павла Овчаренка, який займав посаду голови Укртатнафти з 2007 року.
Овчаренко ховається з квітня 2015 року, його звинувачують у скоєнні злочину, передбаченого частиною 5 статті 191 КК України (привласнення або розтрата чужого майна, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою).
У 2014 році Овчаренку як екс-голові агрохолдингу Агрейн було оголошено про підозру в зловживанні службовими повноваженнями і шахрайстві.
Вперше Овчаренко очолив Кременчуцький НПЗ у 2003 році, але був звільнений менш ніж через рік.
У 2007 році група Приват спільно з харківським бізнесменом Олександром Ярославським здійснила недружнє поглинання Укртатнафти.
Апеляційний суд Сумської області в серпні 2007 року відновив Павла Овчаренка (якого вважали людиною Ярославського. - ред.) на посаді голови правління Укртатнафти.
19 жовтня 2007 Овчаренко в супроводі дніпропетровської охоронної фірми Бук безперешкодно проник в офіс Укртатнафти в Кременчуці і, пред'явивши рішення суду тримісячної давності, почав виконувати обов'язки голови НПЗ.
Укртатнафта контролюється групою Приват та Олександром Ярославським.