Бійця АТО, який покінчив з життям, демонстративно поховали на краю кладовища

Канал 24
Бійця АТО, який покінчив з життям, демонстративно поховали на краю кладовища

Про це повідомив Настоятель Свято-Покровського храму Херсонської єпархії УПЦ КП Сергій Чудінович.

"Солдат наклав на себе руки. Горе! Страшне горе! А місцевий пастир овець православний замість того, щоб надати духовну підтримку сім'ї, нічого мудрішого не вигадав, як наполягти на демонстративному похованні на межі сільського цвинтаря", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Священик попросив прихожан "скинутися" на його елітний автомобіль

Чудінович підкреслює, що місцеві жителі зовсім не поділяють позицію "місцевого агента Російської православної церкви в Україні".

Потім визнав (сільський голова, – "24"), що у 2014 році цей батюшка, отець Олександр Павлусь, здійснював антидержавну діяльність висловлюючись як сепаратист і його приїздило сповідати СБУ. Але, мовляв, відтоді він нічого такого не говорить, – додав Чудінович.

У коментарях місцева журналістка Любов Лагутенко зазначила, що боєць покінчив з життям після сповіді у священика. За словами журналістки, раніше самогубців ховали на місцевому кладовищі.

"Боєць контужений був, пішов до церкви знайти душевну втіху. Після попівської сповіді прийшов і повісився. Можна тільки здогадуватися, що порадив йому провокатор з хрестом", – йдеться у повідомленні.