На Казанського подає в суд депутат Донецької облради Білогородський

Гордон 4
На Казанського подає в суд депутат Донецької облради Білогородський

Проти журналіста і блогера Сергія Казанцева подає позов до суду депутат Донецької обласної ради, бізнесмен Сергій Білогородський, якого Казанцев у своїх публікаціях звинуватив у сепаратизмі. Про це у Facebook написала адвокат Білогородського Юлія Семенчук.

"Офіційно повідомляю вам, як захисник Білогородського С.А., що на сьогоднішній день сформовано та направлено позов до суду щодо захисту честі, гідності та ділової репутації", – заявила вона.

Адвокат пояснила, що у своїх матеріалах Казанський до рішення суду називає її підзахисного "сепаратистом" і не подає у публікаціях думки ні самого Білогородського, ні його юристів.

"Якщо ви вважаєте себе професійним журналістом, то ви свідомо позбавили права на захист у своїх матеріалах Білогородського, – написала вона. – Більше того, як можна писати про перебіг судової справи, не відвідуючи судових засідань? Погодьтеся, Денисе, дивним виглядає лідер думок, який не має можливості (бажання) заслухати позицію сторони обвинуваченого".Семенчук також прокоментувала пост Казанського про те, що біля суду у Павлограді, де проходило засідання у справі Білогородського, іншому журналісту – Сергію Костежу – прокололи шини на машині "найімовірніше, люди Білогородського... жодних сумнівів у тому, що це помста за висвітлення процесу".

"Це повна нісенітниця, яка, до речі, є ще й публічним звинуваченням. По-вашому, людина, яка знаходиться в становищі мого клієнта, який прораховує і зважує кожен свій крок, планує і слідує позиції захисту, намагається коректно донести свою думку і налагодити діалог із суспільством, піде на такий крок? Який сенс? Зробити собі гірше? Це ж так очевидно, найбільше ця провокація б'є по моєму клієнту. Принаймні на це сподівалися замовники", – заявила адвокат.

Білогородський у коментарі "Українським новинам" свою справу за обвинуваченням у пособництві тероризму називав сфабрикованою. Він уважає, що її завели, щоб відібрати його бізнес. За словами бізнесмена, замовником справи є сам заявник – його колишній бізнес-партнер Владислав Дрегер, а курирували арешт депутати з партії "Народний фронт".