Застрелили уві сні. У гарнізоні розкрили подробиці вбивства морських піхотинців в зоні АТО

Новое Время 1
Застрелили уві сні. У гарнізоні розкрили подробиці вбивства морських піхотинців в зоні АТО

У військовому гарнізоні Маріуполя оприлюднили подробиці вбивства чотирьох військовослужбовців окремої бригади морської піхоти Збройних сил України у будинку під Широкиним Донецької області.

За інформацією військових, їх вбили уві сні, зробивши контрольні постріли в голову. Після цього злочинці спробували підпалити приміщення для детонування боєприпасів задля приховання слідів злочину.

"Затримані кажуть про знущання у вигляді постійного прискіпування і надмірного навантаження по службі. Як було насправді, думаю, встановимо", - повідомили Українській правді у гарнізоні.

Речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко у коментарі LIGA.net наголосив, що немає підтвердження того, що вбивство було скоєно в стані алкогольного сп'яніння.

Наразі слідство призначило вісім видів експертиз: судово-медичні, хімічні, вибухотехнічні, балістичні, імунологічні, цитологічні, медико-криміналістичні та молекулярно-генетичні.

Нагадаємо, що 15 лютого у штабі АТО повідомили про загибель військовослужбовців окремої бригади морської піхоти поблизу населеного пункту Широкине Донецької області.

За підозрою у вбивстві затримано двох товаришів за службою.