Поліція розкрила справу про замах на миколаївського нардепа

Тиждень 17

Миколаївська поліція розкрила справу про замах на життя депутата міської ради Дмитра Жвавого від Опозиційного блоку та його родини, проте подробиці не розголошують. Про розкриття справи повідомили у відділі комунікації ГУ Національної поліції України в Миколаївській області.

Правоохоронці встановили, що пристрій, який знайшли в авто Жвавого, не ніс загрози вибуху. Під час допиту підозрюваного з'ясувалося, що справа має побутовий характер, повідомили в поліції. Зазначається, що підозрюваний - з кола близьких людей Жвавого, він розкаявся у своїх діях. Питання про причетність справи до депутатської, громадської та будь-якої іншої публічної діяльності депутата зняли. Правоохоронці також зазначили, що подробиці справи є таємницею слідства.

У неділю, 17 вересня, депутат Жвавий зустрівся із представниками засобів масової інформації. Він повідомив, що ситуація не пов'язана з політикою і що це його особисті справи.

Нагадаємо, 30 серпня в автомобіль депутата Миколаївської міської ради від Опозиційного блоку Дмитра Жвавого підклали вибухівку, проте вибуху не сталося. Інцидент кваліфікували за ст.115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство).