В Укроборонпромі представили новий БТР, створений за стандартами НАТО

ZIK
Випробування БТР-4МВ1. Фото: Укроборонпром
Випробування БТР-4МВ1. Фото: Укроборонпром

Новий БТР-4МВ1 вирізнятиметься надзвичайно ефективним бронезахистом, універсальністю у плані зміни озброєння та комфортністю для екіпажу.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

БТР-4МВ1. Фото: Укроборонпром
БТР-4МВ1. Фото: Укроборонпром

«Головною особливістю БТР-4МВ1 стало використання модульного підходу у побудові бронезахисту машини та рознесення шарів броні. Завдяки цьому досягається значне підвищення захисту екіпажу та самої бойової машини», – йдеться у повідомленні.

Крім того, новий БТР матиме змогу краще ухилятися від рикошетів снарядів через ефективний нахил.

Випробування БТР-4МВ1. Фото: Укроборонпром
Випробування БТР-4МВ1. Фото: Укроборонпром

Завдяки модульному підходу у бронюванні і наявності багатоцільових відсіків, які дозволяють встановлювати додаткові паливні баки, поплавки або додаткову броню, існує можливість за мінімальний час переоснастити БТР-4МВ1.

Фахівці зазначають, що переоснастити її можна залежно від виконання будь-якого завдання: від дозорно-розвідувального до машини-амфібії.

Крім того, БТР отримав новий приціл, який поєднаний із цифровою системою ведення вогню. Головна його особливість – новий високочутливий тепловізор, який здатний виявляти цілі на відстані біля 5 км.

Наразі бойова машина пройшла усі заводські випробування. Фахівці зазначають –БТР-4МВ1 матиме принципово нові бойові можливості у порівнянні зі своїми аналогами.

Нагадаємо, Укроборонпром розробив 3D-радар, що може виявити об’єкти в повітрі за 500 км.