Політтехнолог Ситніков про вибори в Україні: Нюх підказує: щось починається

Гордон
Політтехнолог Ситніков про вибори в Україні: Нюх підказує: щось починається

В Україні починається новий виборчий цикл, сказав політтехнолог, доктор економічних і психологічних наук, професор Олексій Ситников у авторській програмі головного редактора інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна".

"Тут починається новий цикл. Коли він точно почнеться, незрозуміло, але нюх підказує, що щось починається", – зазначив він.

Ситников додав, що поки не бачить особливих причин для проведення в Україні дострокових парламентських або президентських виборів.

"Є багато версій, що вони можуть відбутися раніше, але я не бачу драйверів, які б запустили дострокові вибори", – наголосив політтехнолог.

Політтехнолог Ситников: Єльцин уважав своїм наступником не Путіна, а Аксьоненка. Але його відрадив Чубайс. Читайте повний текст інтерв'ю

26 жовтня 2014 року, після перемоги Євромайдану, втечі президента Віктора Януковича, воєнної агресії Росії, в Україні відбулися дострокові президентські і парламентські вибори.

Президентом став Петро Порошенко. До Верховної Ради сьомого скликання пройшло п'ять політичних сил: "Народний фронт" (22,14% голосів), Блок Петра Порошенка (21,82%), "Самопоміч" (10,97), Опозиційний блок (9,43%), Радикальна партія Олега Ляшка (7,44%) і "Батьківщина" (5,68%).

У січні 2017 року глава Адміністрації Президента Ігор Райнін заявив, що Порошенко не боїться дострокових президентських виборів, вони "просто небезпечні для країни".

У березні Порошенко сказав, що дострокових парламентських виборів не буде, а будуть планові у 2019 році. Пізніше глава держави ще раз наголосив, що вибори в Україні будуть проводити "не скоро".