Канада полегшила процес імміграції для талановитих людей

Експрес
Канада полегшила процес імміграції для талановитих людей

Міністерство імміграції, беженства і громадянства Канади запустило в червні 2017 р дворічний пілотний проект fast-track visa program, покликаний допомогти канадським компаніям, які прагнуть розширювати свій бізнес, швидко залучити таланти з усього світу, пише immigrant.today.

Ця експериментальна програма запущена в рамках Стратегії глобальних навичок (the Global Skills Strategy), і вона дозволяє компаніям залучити міжнародний талант в Канаду протягом всього двох тижнів, а не місяців, як це було раніше. Тільки за перші 2 з половиною місяці дії програми в Канаду приїхало понад 1600 висококваліфікованих фахівців. Пояснення простою мовою як вважати прохідний бал в Express Entry в 2017.

Дана програма також полегшує в'їзд в країну найближчих родичів залучених фахівців. Міністр інновацій, науки і економічного розвитку Канади Навідпеп Бейнс заявив, що відгуки приватного сектора на дану програму «були дуже позитивними». Канада стає все більш привабливою для міжнародних талантів, оскільки в США останнім часом для іммігрантів (навіть висококваліфікованих) ситуація складається не найкращим чином.

За останнє десятиліття відбулося загальне збільшення імміграції в технологічний сектор. Згідно з даними, наданими CBC, ця тенденція, схоже, буде продовжена. У 2016 році 8 785 технічних працівників іммігрували до Канади. За перші 8 місяців 2017 року їх кількість становило 6 940 осіб (майже 80% від загального обсягу минулого року).

Минулого тижня міністр імміграції Ахмед Хусс сказав, що Канада в змозі використати так зване «імміграційне перевага», заявивши, що «все більше країн закривають свої двері для людей, а насправді вони закривають свої двері талантам і навичкам». Хусс підкреслив, що Канада має протилежну підходу.