У Львові є місце для вулиці поляка, але не має для загиблого учасника війни на Донбасі

ВГОЛОС

Львівська міська влада досі не може перейменувати у місті вул. Металістів іменем учасника війни на Донбасі, який у 2014 р. загинув у бою з російським окупантом, підполковника 24-ї Окремої механізованої бригади Владислава Валивка. Основним аргументом Управління культури Львівської міської ради було те, що подібні перейменування слід проводити після закінчення АТО.

Журналістам «Вголосу» вдалось отримати відповідь на звернення депутата Львівської міської ради від ВО «Свобода» Дмитра Чуниса щодо вищезазначеного перейменування вулиці. Чиновники Андрія Садового, зокрема, зазначили:

«На жаль, допоки ситуація на Сході України залишається нестабільною, важко спрогнозувати динаміку необхідності зміни назв вулиць у місті Львові… Комісія вважає, що перейменування вулиць, пов’язані з подіями і персоналіями АТО, потребують осмислення, обговорення з громадськістю та прийняття зваженого рішення після стабілізації ситуації на Сході України».

Владислав Валивка разом із сім’єю проживав саме на вул. Металістів.

Дмитро Чунис звернувся із своїм зверненням щодо перейменування вулиці на сесії Львівської міської ради ще 20 жовтня 2016 р., однак вулиця і досі «гордо» носить ім’я Металістів.

Нагадаємо, що у листопаді цього року Андрій Садовий, щоб вкотре «догодити» Польщі ‒ вирішив перейменувати одну з вулиць у Львові іменем польського історика та політика Яцека Куроня.