Ейфорія "Крим наш" вже минає, - російський журналіст

Експрес 1
Ейфорія
Повернення анексованого Росією Криму до України буде дуже складним і болючим. При цьому на півострові далеко не всі будуть раді поверненню в Україну.
Таку думку в інтерв'ю "Цензор.НЕТ" висловив російський журналіст Орхан Джемаль. Пише 24 канал.
"Крим же серед російськомовного населення або на стороні Москви, або зайняв такий нейтралітет "моя хата скраю", – констатував він.
Зрозуміло, що коли в тебе на кожному кроці "ввічливі чоловічки", ти сильно не погуляєш. Але втім, уявіть цих людей. Їм, припустимо, буде запропоновано повернутися в Україну, вони ж абсолютно точно впевнені, що в новій возз'єднаній Україні їх сприйматимуть тільки як зрадників, – пояснив журналіст.
При цьому Джемаль зазначив, що ейфорія "Крим наш" вже минає.
"До всіх раптом дійшло, що "бабки" Крим цей зжирає, а приїхати туди відпочивати можна було й за українців, і нічого там особливо не змінилося. І це явно не стане другою Хургадою або другою Анталією", – зазначив журналіст.
"Тобто суто шкурно, що ми отримали? Начебто нічого. Але ж не з однієї шкурності людина складається. У неї є певні штампи – приріст території, возз'єднання народів. Багато можна придумати речей, які не вимірюються шлунком, товщиною гаманця тощо, і вони працюватимуть довго", – наголосив Джемаль.