Найєм: Закон про вбивство НАБУ знято з порядку денного і не буде розглядатися Радою

Новое Время 4
Найєм: Закон про вбивство НАБУ знято з порядку денного і не буде розглядатися Радою

Верховна Рада сьогодні, 7 грудня, не буде розглядати законопроект, який може дозволити депутатам звільняти керівників антикорупційних органів більшістю голосів, повідомив народний депутат від БПП Мустафа Найєм.

"Вони відступили. Законопроект, який давав парламенту право одноосібного звільнення глави НАБУ, САП і членів НАЗК знято з порядку денного і не буде розглядатися Верховною Радою. Секретаріати парламентських фракцій вже отримали оновлений порядок денний, в якму немає проекту №7362", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Найєм зазначив, що атаки на антикорупційні органи ще триватимуть.

"Звичайно, це ще не перемога - атаки на антикорупційні органи продовжаться, але вже точно не зрада - тимчасово ми протрималися, і завдяки і в першу чергу, тому що нам не все одно. Ми повільно, але вчимося досягати результату не тільки вулицею", - зазначив Найєм.

Раніше народний депутат БПП Сергій Лещенко повідомив, що всі етапи голосування за закон про вбивство НАБУ проведуть 7 грудня.

Нагадаємо, 6 грудня глави фракцій БПП Артур Герасимов і Народний фронт Максим Бурбак внесли до Верховної Ради проект закону 7362 про спрощення процедури звільнення голів чотирьох антикорупційних органів. Зокрема, замість оцінки ефективності глави НАБУ Артема Ситника зовнішніми аудиторами, рішення про його відставку хочуть передати Верховній Раді.