Не спиняйся! Майкл Джордан надіслав хворому українцеві лист і подарунки

Факти ICTV 1

Всесвітньо відомий баскетболіст Майкл Джордан надіслав пакунок із подарунками та лист для 18-річного українського хлопця Дениса Куліша, котрий страждає на смертельно небезпечне генетичне захворювання.

У листопаді 2017 року спортсмени зняли спільне відеозвернення до Майкла Джордана, щоб привернути увагу легенди баскетболу до мрії Дениса Куліша.

Хлопець, попри постійний біль і складні процедури, виходить на баскетбольний майданчик і вірить, що саме баскетбол дає йому сили триматися та боротися, інформує Волинська правда.

До команди волонтерів також долучилися екс-капітан збірної, дворазовий чемпіон НБА Станіслав Медведенко, а також національна збірна України з баскетболу.

Майкл Джордан отримав звернення та надіслав хлопцю пакунок з баскетбольним екіпіруванням і лист із добрими побажаннями та автографом.

– Дорогий Денисе, мені передали, що ти затятий фанат баскетболу, самостійно тренуєшся та мрієш коли-небудь грати за професійну команду. Ти, може, цього не усвідомлюєш, але твоя рішучість у прагненні до мети, попри серйозні фізичні труднощі, надихає всіх нас.

Я звертаюся до тебе зі словами підтримки: йди вперед, не спиняйся! І надсилаю тобі екіпірування, яке знадобиться для виходу на спортмайданчик. Пам’ятай: щодня ти перемагаєш! Носи із задоволенням! – написав Майкл Джордан.

image image image image image image
Не спиняйся! Майкл Джордан надіслав хворому українцеві лист і подарунки / 6 фотографий

Читайте: Баскетболіст без рук продемонстрував чудеса гри

Нагадаємо, в американського баскетболіста зупинилося серце під час гри.