Латвія провела інспекцію військової діяльності в Білорусі

Цензор.НЕТ 2
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони Білорусі.
"Представниками збройних сил Латвійської Республіки проведена інспекція військової діяльності на території полігонів "Борисовський","Лепельський", "Лосвіда" і ділянки місцевості "Дретунь", - сказано в повідомленні.
Під час інспекції було надано повну інформацію про діяльність підрозділів Північно-західного оперативного командування, Сил спеціальних операцій Збройних сил Білорусі, а також Збройних сил Росії, повідомили у відомстві.
Інспекційній групі надали можливість ознайомитися з військовою технікою, побачити розіграш тактичних епізодів і здійснити обліт на вертольоті районів практичних дій військ.
"За результатами проведеної інспекції латвійська сторона підтвердила високий рівень транспарентності та широку відкритість Білорусі", - наголошується в повідомленні.
Інспекція проводилась із ініціативи Латвії.
Читайте також: Американський генерал про навчання "Захід-2017": "Росія демонструє США і НАТО свою готовність до війни"
14 вересня в Білорусі стартували навчання "Захід-2017", які триватимуть до 20 вересня. У Міноборони Білорусі повідомили, що на території їхньої країни задіяно близько 10 200 осіб (від Республіки Білорусь - понад 7 тис., від Російської Федерації - близько 3 тис.), а також 370 одиниць бронетанкової техніки, зокрема близько 140 танків; до 150 одиниць артилерії і РСЗВ; понад 40 літаків і вертольотів.
Згідно із задумом навчань, Білорусь прагне не допустити розв'язання збройного конфлікту, дестабілізації обстановки в регіоні, а Росія надає їй політичну підтримку, фінансову, військово-технічну і військову допомогу.Джерело:/n455643