У Нідерландах замовили друк марок із зображенням символіки ЧС і футболіста, який збиває літак. Поштовий оператор заявив, що шкодує про це

Гордон
У Нідерландах замовили друк марок із зображенням символіки ЧС і футболіста, який збиває літак. Поштовий оператор заявив, що шкодує про це

Національний голандський поштовий оператор PostNL випустив марки з малюнком українського художника Андрія Єрмоленка, які той зробив до чемпіонату світу з футболу в Росії. Про це повідомляє видання NOS.

Єрмоленко зробив серію малюнків із закликом бойкотувати ЧС у Росії. Поряд із символікою чемпіонату автор зобразив катастрофу MH17 та інші події, які, на думку автора, мали б стати причиною бойкоту турніру.

На одному із малюнків зображено футболіста, який збиває м'ячем літак. Саме це зображення було використано для друку марки. Художник опублікував роботи у вільному доступі і дозволив їх використовувати.

У PostNL повідомили, що хтось зробив персональне замовлення на друк 10 таких марок, і зазначили, що шкодують з приводу продукції, яка "для когось може бути образливою". Там нагадали, що відповідальність за зміст марки несе замовник і розробник – вона не має містити зображення, які можуть когось образити, чи політичних матеріалів.

Boeing 777, що летів із Амстердама в Куала-Лумпур, зазнав аварії 17 липня 2014 року поблизу Тореза Донецької області. Загинули всі 298 осіб, які перебували на борту. Нідерланди і Австралія офіційно звинуватили в загибелі пасажирів рейсу MH17 Російську Федерацію.