США показали відео навчань своїх авіаносців поблизу Кореї

Сегодня 2
США показали відео навчань своїх авіаносців поблизу Кореї

Авіаносці Ronald Reagan, Theodore Roosevelt і Nimitz в супроводі ударних груп прибули в західну частину Тихого океану, де американський флот проводить спільні навчання з ВМС Південної Кореї. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Yonhap.

Авіаносці 12 листопада увійшли в операційну зону Південної Кореї. Вперше в історії країни проходять навчання за участю відразу трьох авіаносців.

Їх супроводжують більше десяти кораблів, серед них – два есмінця ВМС Південної Кореї (Sejong the Great і Seoae Yu Seong-ryong), оснащені бойовою інформаційно-керуючою системою Aegis американської розробки.

"Військово-морські сили Південної Кореї і США підтримують ідеальну захисну позицію, що дозволяє їм виконати загальні операції в будь-якому місці в будь-який час", – сказав капітан корабля Sejong the Great Лі Ку Сон.

Останній раз навчання за участю трьох авіаносців відбулися в водах біля острова Гуам десять років тому.

Нагадаємо, 3 вересня уряд КНДР заявив про успішне випробування боєголовки з термоядерним зарядом для міжконтинентальної балістичної ракети.

У відповідь на дії КНДР Дональд Трамп назвав Північну Корею загрозою для США і заявив, що переговори з Пхеньяном не спрацюють.

Під час виступу в ООН президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати можуть повністю знищити Північну Корею, якщо у Вашингтона більше не буде іншого вибору.

26 жовтня США розширили санкції проти Північної Кореї, включивши до списку санкцій ще сімох громадян і трьох юридичних осіб з КНДР.

Північна Корея попередила, що посилення санкцій і тиску лише прискорить її ядерну програму. У своїй заяві Пхеньян назвав нові санкції ООН "найбільш злісним, неетичним і нелюдським актом ворожнечі".