Громадський діяч Богуцька: Питання до міністра Реве. Поясніть, як можна на 20 грн у день багато їсти

Гордон
Громадський діяч Богуцька: Питання до міністра Реве. Поясніть, як можна на 20 грн у день багато їсти

Математичні підрахунки свідчать, що більше як третина населення України живе щодня на 50 грн. Про це громадський діяч Єлизавета Богуцька написала у Facebook.

"Навіть ураховуючи субсидії, хоча дуже велика кількість нужденних не може їх оформити з тих чи інших причин, на витрати пенсіонеру залишається не більше як 40 грн на день. Знову-таки, ураховуючи те, що на ліки пенсіонери витрачають половину свого бюджету (щонайменше), то на їжу залишається 20 грн на день", – зазначила вона.

За словами Богуцької, ця сума не враховує "звичайних побутових витрат".

Водночас вона згадала заяву міністра соціальної політики Андрія Реви про те, що українці їдять багато порівняно з німцями.

"Запитання до міністра Реви. Поясніть, пліз: як можна на 20 грн багато їсти?.. Що для вас 20 грн? Ну, тобто скільки це? Пляшка кефіру? Кілограм найдешевших макаронів? Пачка сигарет? Неповний літр бензину? Котлета в їдальні Кабміну? Що для вас 20 грн тоді, коли для пенсіонера – це страх як багато на їжу! Ось саме так. Третина країни так і живе", – заявила Богуцька.10 серпня Рева заявив, що українці витрачають на продукти 50% доходів, оскільки багато їдять.

Користувачі соцмереж відреагували на слова Реви жартами й сарказмом.