Знищення найманців ПВК "Вагнер": нові дані про втрати

Сегодня 5
Знищення найманців ПВК

Дані американських військових про втрати бійців російської приватної військової компанії "Вагнер" в зоні ударів у Сирії є найбільш правдоподібними.

Про це написав блогер Андрюха Червонець, передає Necro Mancer в Twitter.

"Спочатку загинуло 23 бійця ПВК, 7 десятків було поранено. Через кілька днів число загиблих зросло до 42+", – написав блогер.

За його словами, серед них могло бути тільки п'ять осіб з російськими паспортами. Але частина найманців "Вагнера" має й інші документи.

"Поки що підтверджено: 40 племінних ополченців, 15 солдатів і офіцерів сирійської армії, 20 бійців ISIS Hunters, 5 росіян, членів однієї з ПВК", – написав Червонець.

Він додав, що підтверджено смерть близько 70-ти осіб. За його словами, якщо додати не зазначених 18 (23-5) бійців з іншими паспортами, які загинули безпосередньо під обстрілом, то вийде заявлена американцями цифра.

"Разом: факт атаки сирійських сил і їхніх союзників авіацією НАТО є в наявності. Так само як є і втрати серед ПВК, заперечувати це не можна. Інформація корелює з інформацією з моїх джерел", – сказав він.

Блогер також заявив, що про 200 або 600 загиблих не йдеться.

"Дані американських військових про втрати противника виявилися ближче до істини, ніж численні фантазії деяких наших про втрати своїх", – резюмував він.

Як повідомлялося, експерти впевнені, що Путін знав про можливі наслідки атаки на позиції з американськими військовими, але навмисне послав найманців на смерть, переслідуючи свої цілі.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що йому "не зрозуміло", навіщо оголошувати в Росії траур у зв'язку із загибеллю російських найманців з "ПВК Вагнера" в Сирії.

Перед цим журналісти поцікавилися у прес-секретаря, чи можливо оголосити в Росії траур "в зв'язку з загибеллю великої кількості громадян" в Сирії, на що той сказав, що не розуміє питання, оскільки підтверджених відомостей про загиблих немає.